Profesionální veterinární péče o Vaše miláčky...

Najdete nás na adrese Blatnická 9, Brno - Vinohrady. Volejte 734 421 272!

Naši veterinární kliniku neustále vylepšujeme. Jednou z novinek jsou zbrusu nové hospitalizační kotce pro zvířata. Velkou výhodou těchto ubikací je snadná údržba a dezinfekce, nezničitelnost (alespoň v ni doufáme:-), a v neposlední řadě kapacita. Většina zvířat se v kotci cítí jako v boudičce a tudíž v bezpečí. Kotce využíváme zejména k umístění zvířat na dospávání a rekonvalescenci po operačních zákrocích.

Podmínky a uplatnění kuponu Animed věrnostní kartičky:

  • kartičku je potřeba fyzicky předložit
  • v rámci jedné návštěvy lze uplatnit maximálně 2 slevy naráz
  • po vyčerpání čtyř slev vzniká nárok na novou kartičku a nové slevy
  • platnost je prozatím NEOMEZENÁ!

Těšíme se na Vaši návštěvu, neváhejte využívat věrnostních slev!!!

Máte doma staršího pejska nebo kočičku? Neváhejte, a využijte našeho geriatrického = seniorského programu - prevence se vždy vyplatí!!! O co se jedná?
Jedná se o soubor preventivních vyšetření (pozor, program se nevztahuje na diagnostiku již nemocných zvířat), která mohu včas odhalit některé potíže a tím pejskovi nebo kočičce zlepšit kvalitu života, v některých případech dokonce i zachránit život. Vybrat si můžete ze tří nabízených variant - vzhledem k tomu, že ultrazvuk dokáže zjistit důležité změny, doporučujeme volit spíše variantu 2) nebo 3) (3 zahrnuje rentgen hrudníku - vyšetří zejména srdíčko a plíce). Akce platí do odvolání, plánujeme ji ponechat dlouhodobě. Pro objednání prosím volejte na naše telefonní číslo 734 421 272.
A kdy je vlastně pes nebo kočka považován za seniora? Obecně je za seniora považován malý a středně velký pes od 9 let věku, velký pes od 8 let věku a obří plemena již od 7 let věku, u koček je to více individuální, prohlídky se doporučují již cca od 7 let věku.

Chystáte se pořídit si štěňátko? Pokud ano, máme pro Vás několik tipů a rad, na co si dát pozor.

Odkud si mám štěně pořídit? Je lepší štěně z chovatelské stanice (s PP) nebo bez průkazu původu? Určitě je lepší koupit štěně s průkazem původu. Často lidé argumentují tím, že PP nepotřebují, protože se psem nebudou chodit na výstavy. Nicméně PP není pouze o výstavách, ale je jakousi zárukou, že štěně je z prověřeného chovu, že si chovatel hlídá linie chovaných psů a sleduje jejich zdravotní stav. Je lepší vyhnout se pochybným nabídkám levných štěňat na internetu, protože ve výsledku se taková koupě může výrazně prodražit – štěňata od tzv. „množitelů“ mívají spoustu zdravotních problémů, které se obtížně řeší. Další možností je pořídit si štěně z útulku – za tuto možnost bychom se přimlouvali nejvíce:-).