Zpět
Náš tým

MVDr. Eva Pavelková CertAVP(VC) MRCVS

kardiologie 
 

RCVS Advanced Practitioner in Veterinary Cardiology

Paní doktorka Eva Pavelková je aktuálně na naší klinice přítomna jeden den v měsíci. Pro informace ohledně objednání a cen za její služby prosím kontaktujte přímo paní doktorku na emailu eva.pavelkova@kardiovet.cz nebo na našem emailu info@animed.cz.

Doktorka Pavelková se kardiologií začala hlouběji zabývat už při studiu na Fakultě veterinárního lékařství VFU Brno, kde promovala v roce 2006. Poté pracovala několik let ve všeobecné praxi ve Velké Británii a krátce na referenční klinice v Praze. V roce 2011 nastoupila na studium postgraduální kardiologie na Royal (Dick) School of Veterinary Studies University of Edinburgh, které v roce 2014 úspěšně zakončila závěrečnými zkouškami a získala tak titul CertAVP(VC). Během studií na University of Edinburgh pracovala pod vedením špičkových britských a evropských kardiologů na kardiologickém oddělení Small Animal Teaching Hospital na University of Liverpool. Od roku 2015 je držitelkou ‘Advanced Practitioner Status in Veterinary Cardiology’ pod záštitou britské komory veterinárních lékařů RCVS (The Royal College of Veterinary Surgeons). Tento profesní status je nutné za splnění daných podmínek každých pět let obnovovat – RCVS tak zajišťuje, aby všichni certifikovaní kardiologové udržovali své znalosti a dovednosti na nejvyšší úrovni.
Doktorka Pavelková pracuje jako referenční kardioložka od roku 2014, posledních několik let se kardiologii věnovala na prestižní referenční klinice ve Velké Británii. V roce 2019 byla zvolena členkou představenstva britské Veterinary Cardiovascular Society (VCS), je členkou European Society of Veterinary Cardiology (ESVC), účastní se výzkumných projektů v oblasti kardiologie psů a koček, přednáší pro lékaře, chovatele i veřejnost a ve volném čase pracuje na veterinárních charitativních projektech v Africe a Asii

Kontaktní formulář

UPOZORNĚNÍ

  • KONTAKTNÍ FORMULÁŘ NENÍ URČEN PRO AKUTNÍ PŘÍPADY
  • U ONKOLOGICKÝCH PACIENTŮ JE NUTNÉ SE VŽDY PŘEDEM OBJEDNAT
Napište číslicemi "třidvajedna":