Zpět
Náš tým

MVDr. Veronika Dolníčková

chiropraxe a ortopedie
aktuálně na MD
Jsem veterinární lékařka certifikovaná v Německu na mezinárodní akademii IAVC v oboru Veterinární chiropraxe.  Zaměřuji se na léčbu problémů spojených se zády a problémů spojených s onemocněním končetin u koní a psů.

Pohybový aparát mě fascinoval již při studiu na veterinární univerzitě v Brně. Když se poté naskytla možnost vyjet do zahraničí na postgraduální studium Veterinární chiropraxe, neváhala jsem. Během následujících let jsem absolvovala mnohé semináře a získávala praxi pod špičkami v oboru.
Jako chiropraktik se zaměřuji na terapii zádových problémů (bolesti zad, krku, onemocnění páteře – kissing spine, spondylóza, problémy s plotýnkami aj.) a problémů spojených s onemocněním končetin (kloubní onemocnění, svalové obtíže, artróza aj.).  

Cílem mé práce je ulevit zvířeti od bolesti, zlepšit mobilitu kloubů, uvolnit svalstvo a zkomfortnit mu tak život.
 
Poskytuji plnohodnotné řešení – lékařský pohled na věc (diagnostiku, RTG vyšetření, v případě potřeby nasazení medikace, doporučení doplňků aj.), fyzioterapii/chiropraxi, úpravu domácího managmentu (doporučení cviků, práce, úpravu výživy) a u koní pasování sedla.

Váš kamarád pro mě není jen další z řady. Snažím se ke každému přistupovat velmi individuálně a sestavit rehabilitační plán šitý na míru.

Můžete ode mne očekávat profesionální přístup, za kterým stojí několikaleté zkušenosti a odborné vzdělání získané na mezinárodním institutu International academy of veterinary chiropractic.

Více o chiropraxi u psů zde:
http://chiropraxe-dolnickova.cz/sluzby/chiropraxe-psu/

Kontaktní formulář

UPOZORNĚNÍ

  • KONTAKTNÍ FORMULÁŘ NENÍ URČEN PRO AKUTNÍ PŘÍPADY
  • U ONKOLOGICKÝCH PACIENTŮ JE NUTNÉ SE VŽDY PŘEDEM OBJEDNAT
Napište číslicemi "třidvajedna":