Zpět
Ostatní

Hospitalizace zvířecích pacientů

Jak to u nás probíhá, když je potřeba nemocné zvířátko hospitalizovat?

Každý hospitalizovaný pacient má přímo na dvířkách svůj hospitalizační protokol. V něm je kromě základních údajů o něm a jeho diagnóze uvedeno, jaké léky, v jaké formě a v kolik hodin má dostat. Dále vedeme údaje o příjmu potravy, stolici a močení. Podle potřeby pejsků je sestřička chodí venčit. Sestřička také odpovídá za pravidelnou kontrolu komfortu našich pacientů a čistotu. Ráno a pak dále během potřeby je zdravotní stav pacienta kontrolován lékařem. 

Důležitou součástí léčby vážněji nemocných pacientů je infuzní terapie - kapačky. Velkým pomocníkem jsou naše infuzní pumpy. Velice přesně dávkují infuzní roztoky (a to i pro velmi malé pacienty - třeba i králíka) a automaticky hlásí alarm, pokud nastane nějaký problém.

A jak mohou pobyt ve "zvířecí nemocnici" zpříjemnit svým mazlíčkům jejich páníčci? Dobré je sebou pejskovi nebo kočičce nabalit svůj pelíšek a oblíbenou hračku. Tak jako Archiemu na obrázku, který i když mu zrovna není dobře, spokojeně leží ve svém pelíšku a dostává infuzi 

Kontaktní formulář

UPOZORNĚNÍ

  • KONTAKTNÍ FORMULÁŘ NENÍ URČEN PRO AKUTNÍ PŘÍPADY
  • U ONKOLOGICKÝCH PACIENTŮ JE NUTNÉ SE VŽDY PŘEDEM OBJEDNAT
Napište číslicemi "třidvajedna":