Recenze

Zdenka P.

Vřele doporučuji. Měla jsem tuto kliniku vyhlédnutou již dříve, protože mám sice výborného veta, ale na podrobnější vyšetření mě vždy musí poslat jinam. Bohužel jedno srpnové ráno přišel moment, kdy jsem se už modlila, ať je 9 hodin a otevřou. Svoji jezevčici jsem tam vezla polomrtvou, kdy z ní krev tekla horem dolem a nevěděla jsem proč - tipovala jsem otravu nebo nějaké špendlíky v špekáčku za domem apod. Neváhala jsem tedy jet na kliniku, kde všechna vyšetření jsou ihned a pod jednou střechou bez prodlení, včetně krve a může se ihned konat. Ač jsem měla to štěstí, že zrovna tam byla paní doktorka sama a čekaly na ni samé "lepší" případy na hospitalizaci, tak přes své mládí se diagnostiky zhostila naprosto profesionálně, jezevčice měla už teplotu umírajícího psa - 36,1 a byla zcela apatická. Nadále zvracela a průjmovala čistou krev. Paní doktorka Martina Piechová ji ihned přijala na hospitalizaci s infuzemi s léky a taky zahříváním celého těla. Úžasná byla i sestřička Alena Májková, která se při hospitalizaci starala, měnila zakrvácené podložky a obě dvě chodily fenku ve vzácných chvilkách volna taky nejen kontrolovat, ale i utěšovat. Stejně tak druhý den opět mladá paní doktorka Tereza Nováková. Všechny mají úžasný přístup ke zvířatům a tak ho tam necháváte klidnější, než v "no name" na VFU. Jakmile zabrala troje antibiotika a další léky, které fenka dostala, zahřála se konečně večer na 38,1 a bylo z poloviny vyhráno. Všem třem moc děkuji za profesionalitu a empatický přístup, který při kontrole moje fenka ocenila chytáním doktorek kolem krku a kompletní "kosmetiky" obličeje :) Snad už nebude třeba, ale pokud ano, už vím zcela jednoznačně, kam jet...

David S.

Určitě všem doporučuji. Moderní ordinace, profesionální a především osobní přístup, je vidět že k tomu stále mají vztah a není to pro ně pouze rutinní povolání. Děkujeme

Veronika K.

Velmi rádi udělujeme všech pět hvězdiček - velmi chválíme profesionální, příjemný a klidný přístup paní doktorky, výborné vybavení ordinace (vše na jednom místě) a velká ochota pomoci svým pacientům. 
Ještě jednou chválíme a moc děkujeme za velkou pomoc a podporu při léčení našeho "staříka".

Sima K.

Kdyby bylo v hodnocení 10* dávám všech deset, máme vážně nemocného kocourka Čertíka a hledali jsme kam s ním zajet,kde mu pomůžou-ODBORNĚ, dostala jsem tip na tuto kliniku a jsem taaaak ráda,že jsme se rozhodli tak jak jsme se rozhodli.Velice citlivý a příjemný pan doktor,který se snaží pomoci nejen zvířátku,ale i jeho páničkům,dnes jsem měla možnost poznat vic i paní doktorku a super,vše na co jsme se zeptali nám bylo srozumitelně vysvětleno,děkuji za váš opravdu lidský (zvířecí) přístup, nezbývá mi nic jiného než napsat že DOPORUČUJI,DOPORUČUJI,DOPORUČUJI....

Veronika K.

Moc děkuji za skvělý, laskavý a profesionální přístup MVDr. Novákové a sestřičky. Tohle je klinika na kterou se budu v budoucnu už jedině obracet...i když bych byla ráda, kdyby to bylo pouze v rámci preventivních prohlídek našich seniorů. :-

Pairex U.

Děkujeme všem šikovným dámám z Veterinární kliniky ANIMED, které se o Šmudlinku 3.1.2018 výborně postarali. V minulém roce jsme kliniku navštívili s jejím taťkou Tlapem. Také byl spokojen.

Martina B.

Profesionální přístup. Měla jsem hodně závažný problem s pejskem. Okamžitě mě přijali a o pejska se vzorne postarali. Nebýt včasného zásahu pana doktora asi by tu nebyl....Ještě jednou moc děkujeme !! Vřele doporučuji.

Leňa K.

Ačkoli nejsme pravděpodobně ani zdaleka s léčbu u konce, máme za sebou 4 návšťevy. Naší cca 9ti leté mopsince byl diagnostikován mastocytom. Netuším jak vše dopadne, ale co jsem schopna říct s naprostou jistotou je: Pan doktor je první veterinář, který se k ní chová s takovou něhou, že nezatínám ruku v pěst (jo, když zrovna neomdlévám ). Vše perfektně vysvětluje i pro šťouraly jako jsem já. Máme ji od ledna z nevhodných podmínek množírny z ukrajinských hranic. Setkala jsem se již s několika lékaři, kteří se k ní chovali nepřiměřeně s ohledem na její minulost. Nechápali jak je plachá, citlivá a zranitelná, jak málo stačí aby se přikrčila a čekala třeba ránu. Pan doktor komunikuje i přes meil, pokud se mi něco nepozdává (máme to 200km), což také oceňuji. Kdyby to bylo možné, chodíme na klinice pouze k němu. Ačkoli toho má požehnaně, pamatuje si ji, přesně ví kde jaký útvar má a jak se mění. To je pro mě důležité. Mám pocit, že je v těch nejlepších rukou. A i díky němu se mi navzdory tomu svinstvu daří plnit to nejdůležitější co jsem ji slíbila. Dožití bez stresu v láskyplné náruči. Děkuji Vám.

Tereza F.

Vloni v létě jsme poprvé měli podezření na bouličku vedle jednoho ceciku naší dvanáctileté yorkšírky Sárinky, navštívili jsme kliniku ve vedlejším městě kam jsme s ní celý život jezdili, paní doktorka řekla, že se o nic nejedná, že je to pouze uzlinka, stejně jako mívají v prsou některé ženy. Cca za dva měsíce jsme jeli znovu, s tím že se uzlinka zvětšuje a máme již další, v ten moment nám jiná paní doktorka, která zrovna sloužila řekla, že se jedná o nádor a že by do toho už raději "nešťourala" - bez jakéhokoli návrhu na vyšetření.

To samozřejmě nepřipadalo v úvahu, chtěli jsme znát názor odborníka, začali jsme tedy hledat na internetu a v ten moment zjistili, že vůbec nějaká veterinární onkologie existuje. Po několikadenním čtení o nádorech, jejich léčbě a hledání odborníků, jsme se rozhodli obrátit na pana doktora Pfeifra, chtěli jsme pro naši Sáruš to nejlepší za každou cenu a proto se rozhodli pro Brno.

Byla to ta nejlepší věc co jsme mohli udělat. Po první návštěvě, (kdy jsme byli dopředu domluveni, že po všech předoperačních vyšetření uvidíme zda bude operace možná, - naštěstí ano) a zpět domů jsme si Sárinku odváželi již odoperovanou, jen bych chtěla podotknout, že pan doktor pouhým prohmatáním přišel na nádoru 5 na obou mléčných žlázkách.

Jelikož se ale rakovina dostala do mízních uzlin, domluvili jsme se na chemoterapii, proběhlo 8 dávek, Sárulka nám trošku "opelichala" ale ještě před ukončením chemo ji opět chloupky začali růst a vlastně nám i omládla - změnila barvu a momentálně vypadá jak štěně Ale hlavně se nám prozatím podařilo to "svinstvo" zastavit, víme že v tuto chvíli už se ho úplně nezbavíme, ale naším cílem je aby se nedostávalo dál..máme za sebou první kontrolu po měsíci ukončení chemo a zatím vše v pořádku. Je čilá, naprosto v pohodě a nic ji nebolí.

Přístup pana doktora a všech paní doktorek je bezkonkurenční, se zvířaty jednají jak kdyby to byla jejich vlastní, je vidět, že práci dělají s láskou a kdybychom mohli dáme 10 hvězdiček. Jejich ochota, odbornost, lidský přístup k věci a láskyplná péče z nich dělá perfektní tým, kterému děkujeme za záchranu a léčbu naší Sáruš

Hana Š.

Náš kocour ma nejlepší veterináře co můžou být. Navštívila jsem už i jiné veterináře kteří dělali svoji praci dobře. Ale paní doktorka ne jen dělá svoji práci velmi dobře ale i s láskou.

Pavla S.

Dobrý den,nyní touhle cestou bych vám chtěla napsat, že nejste jen dobrý lékař, ale jdete na to velice dobře i po psychologické stránce. Když jsem vám tenkrát v létě zavolala, že bych se chtěla poinformovat, co s lymfomem u psa, nedávala jsem léčbě prakticky žádnou naději. To, jak dokážete s lidmi mluvit v těžkých chvílích je velice pozitivní. Už jen během vašeho výkladu do telefonu jsem začala získávat naději, že to vlastně není tak úplně beznadějné. Celá léčba probíhala výborně, splnilo to přesně to, co jsem od toho očekávala. Takže ještě jednou díky.Podotýkám, že i ta smrt byla opravdu krásná, klidná, rychlá. S pozdravem Střelcová

Petr E.

Za svým kolegou a kamarádem jsem vyrazil jako za specialistou na nádory, když u naší 16leté peršanky s problematickýma ledvinama došlo k provalení nádoru na mléčné žláze. Osobně se zaměřuji na problematiku pohybového aprátu koní, takže jsem zde jednoznačně působil jako vystrašený majitel. Už jen prostředí ordinace na nás s přítelkyní dýchlo uklidňujícím pocitem a protože Jakuba velice dobře znám z vysoké, kde na mne vždy působil jako skvělý odborník i člověk, věděl jsem, že nemůžeme být v lepších rukou. Veškerá rozhodnutí jsem chtěl nechat na něm, chtěli jsme to nejlepší a maximum co lze udělat pro její záchranu. Všechny možnosti nám podrobně vysvětlil a zvolil nejlepší a nejbezpečnější cestu řešení, navíc nezůstal pouze u ,,primárního problému´´ , ale zkontroloval, ošetřil a upozornil nás na veškeré další problémy u naší kočičí bábinky. Dokladem skvělé práce nezůstává jen naše spokojenost s perfektním, profesionálním a klidným přístupem, ale především spokojená pacientka, která nechce jíst nic jiného než jí naordinoval Kuba a nechce ležet nikde jinde než na plíně, kterou dostala z kliniky domů. Vetrinární klinika Animed na Vás při příchodu dýchne dojmem pohody, klidu a bezpečí a stejně tak se budete cítit i v průběhu vyšetření a ošetření Vašeho čtyřnohého mazlíčka. S velkým díky Ulrika, Kačenka a Petr.

Zdeněk K.

Pan doktor s paní doktorkou nám již 2x pomohli zachránit našeho pejska, který na tom byl moc špatně.
Jsou to lidé na svým místě, práci rozumí a my jsme jim moc vděčni, že dokázali téměř nemožné a Wikinka žije .Díky všem na této veterině. Kliniku vřele doporučuji.

Lucie K.

Kliniku ANIMED můžu z vlastní zkušenosti vřele doporučit .Náš yorkšírek se má po velmi náročné operaci čile k světu.Ještě jednou obrovský dík za skvělý přístup a odvedenou práci.

Kamil B

Tady je napsáno na tuto kliniku tolik pozitivního,že se musím i já a naši basseti připojit. Perfektní přístup doktorů i personálu, vše srozumitelně vysvětleno.Prostě jsou tam úžasní!!!

Kamila K.

Veterinární klinika Animed je naprosto bezkonkurenční! Nejen svým příjemným prostředím, které na vás dýchne hned při vstupu, nýbrž ochotou, milým přístupem a hlavně odborností a zájmem. Moc děkujeme celému týmu kliniky za péči o naše dvě fenečky Emičku a Elišku, zvláště pak panu doktorovi MVDr. Pfeifrovi.

Janina K.

Na kliniku jsme dojíždeli s naši cubickou, které byl diagnostikovan adenokarcinom. Bohužel v naši domovině (sever Čech), jsme se nesetkali s moc velkou ochotou našemu zvířeti pomoci, a to ani v Praze, bohužel. Až pan doktor nám poskytl pomoc, přístup a péči, která se neodmítá a za sebe, mého bratra a hlavně moji Rory, která je už bohužel v psím nebicku moc dekuji!!!! Byl jste pro nás velkou oporou a Rory jste dost prodloužil život, ač ta “mrcha” byla silnější, zhoubná. pro nás jste udělal maximum! Děkujeme...

Sandra L.

Chtěla bych tímto za sebe a za našeho nemocného pejska Fida moc moc poděkovat za péči! Moc si vážím všeho co jste pro nás udělali až do konce. 
Díky Vaší péči,snaze a trpělivosti jsme získali to nejcennější, co jsme v našem stavu mohli- čas a to i kvalitní hlavně!! 
Moc děkuju za přístup a trpělivost i v odpovídání mých někdy až všetečných otázek..
A taky Vám chci říct, že jste byl první veterinář, kterého jsem si přála vidět pravidelně co 14 dní co nejdéle.Dnes a to myslím jen v tom nejlepším slova smyslu si budu přát,abychom Vás naopak nemuseli navštívit ;) Takže opravdu klobouček za to co jste pro nás udělali!! Tak dobrou noc strýčku Fido...

Radka H.

Mému psovi byl odstraněn Mastocytom z šourku při kastraci, byla mi nabídnuta léčba,ó které jsem nebyla přesvědčená,tak jsem začala pátrat. Brala jsem to dle mě, když mám problém se zubem,jdu k zubaři. Tak jsem hledala onkologa. Byl mi doporučen MVDr. Pfeifr, po delším domlouvání a konzultacich po telefonech, emailech jsme dojeli do Brna (170km) a vše vzalo rychlý spád. Znovu operace a následné čekání na výsledky. Vše se vyplatilo, můj pes Adam je bez nálezu a tím pádem zdráv. Pan doktor na mě neuvěřitelně zapůsobil, vše sám bez ptaní vysvětlil,opakoval,když bylo potřeba, utěšil. Provedl precizní práci a i mě psychicky hodně pomohl. Díky moc a všude doporučuju Vaší kliniku....