Recenze

Petr E.

Za svým kolegou a kamarádem jsem vyrazil jako za specialistou na nádory, když u naší 16leté peršanky s problematickýma ledvinama došlo k provalení nádoru na mléčné žláze. Osobně se zaměřuji na problematiku pohybového aprátu koní, takže jsem zde jednoznačně působil jako vystrašený majitel. Už jen prostředí ordinace na nás s přítelkyní dýchlo uklidňujícím pocitem a protože Jakuba velice dobře znám z vysoké, kde na mne vždy působil jako skvělý odborník i člověk, věděl jsem, že nemůžeme být v lepších rukou. Veškerá rozhodnutí jsem chtěl nechat na něm, chtěli jsme to nejlepší a maximum co lze udělat pro její záchranu. Všechny možnosti nám podrobně vysvětlil a zvolil nejlepší a nejbezpečnější cestu řešení, navíc nezůstal pouze u ,,primárního problému´´ , ale zkontroloval, ošetřil a upozornil nás na veškeré další problémy u naší kočičí bábinky. Dokladem skvělé práce nezůstává jen naše spokojenost s perfektním, profesionálním a klidným přístupem, ale především spokojená pacientka, která nechce jíst nic jiného než jí naordinoval Kuba a nechce ležet nikde jinde než na plíně, kterou dostala z kliniky domů. Vetrinární klinika Animed na Vás při příchodu dýchne dojmem pohody, klidu a bezpečí a stejně tak se budete cítit i v průběhu vyšetření a ošetření Vašeho čtyřnohého mazlíčka. S velkým díky Ulrika, Kačenka a Petr.

Zdeněk K.

Pan doktor s paní doktorkou nám již 2x pomohli zachránit našeho pejska, který na tom byl moc špatně.
Jsou to lidé na svým místě, práci rozumí a my jsme jim moc vděčni, že dokázali téměř nemožné a Wikinka žije .Díky všem na této veterině. Kliniku vřele doporučuji.

Lucie K.

Kliniku ANIMED můžu z vlastní zkušenosti vřele doporučit .Náš yorkšírek se má po velmi náročné operaci čile k světu.Ještě jednou obrovský dík za skvělý přístup a odvedenou práci.

Kamil B

Tady je napsáno na tuto kliniku tolik pozitivního,že se musím i já a naši basseti připojit. Perfektní přístup doktorů i personálu, vše srozumitelně vysvětleno.Prostě jsou tam úžasní!!!

Kamila K.

Veterinární klinika Animed je naprosto bezkonkurenční! Nejen svým příjemným prostředím, které na vás dýchne hned při vstupu, nýbrž ochotou, milým přístupem a hlavně odborností a zájmem. Moc děkujeme celému týmu kliniky za péči o naše dvě fenečky Emičku a Elišku, zvláště pak panu doktorovi MVDr. Pfeifrovi.

Janina K.

Na kliniku jsme dojíždeli s naši cubickou, které byl diagnostikovan adenokarcinom. Bohužel v naši domovině (sever Čech), jsme se nesetkali s moc velkou ochotou našemu zvířeti pomoci, a to ani v Praze, bohužel. Až pan doktor nám poskytl pomoc, přístup a péči, která se neodmítá a za sebe, mého bratra a hlavně moji Rory, která je už bohužel v psím nebicku moc dekuji!!!! Byl jste pro nás velkou oporou a Rory jste dost prodloužil život, ač ta “mrcha” byla silnější, zhoubná. pro nás jste udělal maximum! Děkujeme...

Sandra L.

Chtěla bych tímto za sebe a za našeho nemocného pejska Fida moc moc poděkovat za péči! Moc si vážím všeho co jste pro nás udělali až do konce. 
Díky Vaší péči,snaze a trpělivosti jsme získali to nejcennější, co jsme v našem stavu mohli- čas a to i kvalitní hlavně!! 
Moc děkuju za přístup a trpělivost i v odpovídání mých někdy až všetečných otázek..
A taky Vám chci říct, že jste byl první veterinář, kterého jsem si přála vidět pravidelně co 14 dní co nejdéle.Dnes a to myslím jen v tom nejlepším slova smyslu si budu přát,abychom Vás naopak nemuseli navštívit ;) Takže opravdu klobouček za to co jste pro nás udělali!! Tak dobrou noc strýčku Fido...

Radka H.

Mému psovi byl odstraněn Mastocytom z šourku při kastraci, byla mi nabídnuta léčba,ó které jsem nebyla přesvědčená,tak jsem začala pátrat. Brala jsem to dle mě, když mám problém se zubem,jdu k zubaři. Tak jsem hledala onkologa. Byl mi doporučen MVDr. Pfeifr, po delším domlouvání a konzultacich po telefonech, emailech jsme dojeli do Brna (170km) a vše vzalo rychlý spád. Znovu operace a následné čekání na výsledky. Vše se vyplatilo, můj pes Adam je bez nálezu a tím pádem zdráv. Pan doktor na mě neuvěřitelně zapůsobil, vše sám bez ptaní vysvětlil,opakoval,když bylo potřeba, utěšil. Provedl precizní práci a i mě psychicky hodně pomohl. Díky moc a všude doporučuju Vaší kliniku....