Zpět
Recenze

Tereza F.

Vloni v létě jsme poprvé měli podezření na bouličku vedle jednoho ceciku naší dvanáctileté yorkšírky Sárinky, navštívili jsme kliniku ve vedlejším městě kam jsme s ní celý život jezdili, paní doktorka řekla, že se o nic nejedná, že je to pouze uzlinka, stejně jako mívají v prsou některé ženy. Cca za dva měsíce jsme jeli znovu, s tím že se uzlinka zvětšuje a máme již další, v ten moment nám jiná paní doktorka, která zrovna sloužila řekla, že se jedná o nádor a že by do toho už raději "nešťourala" - bez jakéhokoli návrhu na vyšetření.

To samozřejmě nepřipadalo v úvahu, chtěli jsme znát názor odborníka, začali jsme tedy hledat na internetu a v ten moment zjistili, že vůbec nějaká veterinární onkologie existuje. Po několikadenním čtení o nádorech, jejich léčbě a hledání odborníků, jsme se rozhodli obrátit na pana doktora Pfeifra, chtěli jsme pro naši Sáruš to nejlepší za každou cenu a proto se rozhodli pro Brno.

Byla to ta nejlepší věc co jsme mohli udělat. Po první návštěvě, (kdy jsme byli dopředu domluveni, že po všech předoperačních vyšetření uvidíme zda bude operace možná, - naštěstí ano) a zpět domů jsme si Sárinku odváželi již odoperovanou, jen bych chtěla podotknout, že pan doktor pouhým prohmatáním přišel na nádoru 5 na obou mléčných žlázkách.

Jelikož se ale rakovina dostala do mízních uzlin, domluvili jsme se na chemoterapii, proběhlo 8 dávek, Sárulka nám trošku "opelichala" ale ještě před ukončením chemo ji opět chloupky začali růst a vlastně nám i omládla - změnila barvu a momentálně vypadá jak štěně Ale hlavně se nám prozatím podařilo to "svinstvo" zastavit, víme že v tuto chvíli už se ho úplně nezbavíme, ale naším cílem je aby se nedostávalo dál..máme za sebou první kontrolu po měsíci ukončení chemo a zatím vše v pořádku. Je čilá, naprosto v pohodě a nic ji nebolí.

Přístup pana doktora a všech paní doktorek je bezkonkurenční, se zvířaty jednají jak kdyby to byla jejich vlastní, je vidět, že práci dělají s láskou a kdybychom mohli dáme 10 hvězdiček. Jejich ochota, odbornost, lidský přístup k věci a láskyplná péče z nich dělá perfektní tým, kterému děkujeme za záchranu a léčbu naší Sáruš

Kontaktní formulář

UPOZORNĚNÍ

  • KONTAKTNÍ FORMULÁŘ NENÍ URČEN PRO AKUTNÍ PŘÍPADY
  • U ONKOLOGICKÝCH PACIENTŮ JE NUTNÉ SE VŽDY PŘEDEM OBJEDNAT
Napište číslicemi "třidvajedna":